מירב איכלר, מעצבת פנים.

בוגרת לימודי עיצוב פנים במכון הטכנולוגי חולון, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, ומוסמכת פנג שואי מטעם מאסטר ג'וזף יו (קנדה) ומאסטר ריימונד לו (הונג קונג).

אני מאמינה שעיצוב פנים משנה חיים. המרחב שלנו משפיע על איכות חיינו והבית שלנו יכול וצריך להיות מקום תומך, מכיל ומדויק לצרכים שלנו.

בעשייה שלי אני מבטאת את כל שדות הידע שצברתי ומשלבת בין פרקטיקה, פונקציונליות ואסתטיקה, ליצירת מרחב הרמוני ותומך. תהליך העבודה הוא מסע משותף, במהלכו אני מלווה את הלקוחות ויוצרת עבורם חללים מעוררי השראה. העיצוב מותאם ללקוח, וכל בית מספר את הסיפור הייחודי של דייריו.

הערכים שמובילים את העשיה שלי

איתך ולצידך

משלב התכניות ועד תליית וילונות. ליווי צמוד שיקלע לצרכים, לחלומות ולתקציב שלך.

התמונה המלאה

בשלבים של בלבול והחלטות קשות, אהיה שם לכוון ולדייק כך שהתוצאה הסופית תתאים לתכניות.

ניסיון וידע

שנים של עשייה וצליחת אינספור אתגרים העניקו לי את הידע והביטחון לשמור על פוקוס ולדעת שקיים פתרון לכל בעיה. אני לצדכם לאורך כל הפרויקט.

מחויבות ומסירות

החזון שלכם הוא הפרויקט שלי. אנחנו ניכנס אליו יחד ונסיים אותו יחד בתחושת הגשמה ובחיוך!

המשרד מלווה פרויקטים חדשים בבניה, בתים לקראת שיפוץ או השבחת נכסים. הליווי הוא משלב החלום, גיבוש הרעיון, דרך תכנון מדויק, תכניות עבודה לביצוע, בחירת חומרים וצבעים, עבודה מול בעלי מקצוע, ועד לפרטים הקטנים והחשובים של סטיילינג והלבשה.

תהליך בניית או שיפוץ בית עשוי להביא עימו לחץ, חששות וחוסר וודאות שכן הוא מאלץ קבלת החלטות מרובות בזמן קצר בלי היכולת לראות את התמונה הרחבה. אני כאן כדי ללוות אתכם יד ביד בתהליך, לייעץ ולכוון, ולהוביל את הפרויקט בביטחון. בתהליך משותף אני כאן להעניק לכם את תחושת השקט, ולצידה גם הנאה, סיפוק ותחושת הגשמה. יחד נגשים וניצור עבורכם את הבית שחיכיתם לו.